| Lovepets a întrebat:

Salutarehappy. Imi puteti spune si mie cum se numeste un film jucat de Jim Carrey in care este imbracat intr-o rochie roz si cu parul ridicat in parti si care face numai prosti? Si daca se poate si un site in care il pot vedeabig grin. Dau funditahappy

3 răspunsuri:
| Lovepets explică:

Si nu stii unde il pot viziona?

| express11 a răspuns:

Ace ventura, detectivul animalelor

| RebelaEmo a răspuns:

Ace Ventura: Pet detective ( http://onlinesubtitrat.com/ace-ventura-pet-detective/ :| stiu ca in partea stanga este... si... oricum, poti da direct la minutul 56:09. oricum nu intelegi NIMIC daca nu il vezi de la inceput )