| SnowEffect a întrebat:

Imi recomandati si mie un anime? Ceva comedie/actiune, nu strica daca e si putin ecchi (big grin).

P.S.: Sa nu aud de Naruto, Bleach, One Piece. xD

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| airaad a răspuns:

KissXsis-cred ca ti-ar placea(ecchi, comedie)
Koi wo Hajimemasu-are doar 2OVA dar are manga.Manga e geniala.Mi s-a parut cel mai reusit anime/manga romantic.Cred ca ti-ar placea
boku wa imouto ni koi o suru-asta e ciudat, dar are o poveste interesanta
Rosario vampire
Princess Lover
Tasogare Otome x Amnesia
Ok. chiar trebuie sa iti zic de Rhapsody in heaven-e doar manga dar e genial.Chiar trebuie sa incerci sa citesti si manga laughing. Daca mai vrei manga gen Rhapsody in heaven sau Koi wo Hajimemasu doar zi-mi am o lista intreagalaughing

5 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Ai putea incerca Highschool DxD, nu e foaaaaaaaarte ecchi big grin

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Yakumo Psychic Detective.
Fenomene paranormale, de astea.
Are putine episoade, si e un fel de romance...

| ryuu a răspuns:

Salut.
- High School DxD
- Seikon no Qwaser (2 sez)
- Hyakka Ryouran: Samurai Girls(2 sez)
- Hagure Yuusha no Estetica
- Highschool of the Dead
- Akikan
- Rosario + Vampire (2 sez)
- Sora no Otoshimono (2 sez)
- Maken-Ki
- Freezing
- Sekirei

Vizionare placuta!

| SnowEffect explică (pentru ryuu):

Majoritatea vazute big grin

| AnimeBoy45 a răspuns:

Beelzebub,baka to test to shoukanjuu, baka to test shoukanjuu ni
uitate