| JadeMallow a întrebat:

Hei :d.
Aseara pe AXN la ora 21:00 a fost un episod din NCIS : Ancheta militara. Am vazut doar sfarsitul.
Era cu Ziva alaturandu-se echipei tatalui ei deoarece Dinnozo [ cred ca asa se scrie ] l-a omorat pe iubitul ei [ Numele lui incepea cu R. ]. Iubitul ei era trimis de tatal Zivei pentru a afla informatii.
Si la sfarsit erau 2 oameni care au intrebat-o pe Ziva ce stie despre NCIS, iar ea era batuta, si legata de un scaun.
Imi puteti spune, va rog, cum se numeste episodul sau numarul si sezonul :d?
Multumesc anticipat big hug!
Funda!

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Bună!
L-am urmărit de curând, este prin ultimele sezoane apărute, însă nu mai știu exact care!

Dacă vrei am un site foarte bun unde sunt postate toate episoadele, îmi dai un mesaj, deoarece nu pot posta aici link-ul.

2 răspunsuri:
| cartofiorulroz a răspuns:

Ultimul episod din sezonul 6.
Numele iubitului era Rivkin.
Si corect se scrie Dinozzo.

| fane99 a răspuns:

Stiu k este ep 12 sez nu stiu