| ancaraluca a întrebat:

Salutare lume! Am si eu la voi o rugaminte, imi puteti spune si mie seriale gen Gossip Girl, sau alte seriale care merita vizionate? Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Seriale cu adolescenți:The O.C. (asemănător cu Gossip Girl), Hellcats, The Carrie Diaries, Awkward, Finding Carter, Skins, Blue Mountain State, Love Child, Jane By Design, Smallville, Shameless, Bunheads, Nowhere Boys, Scream Queens, Slide (2011-)/altele care merită vizionate:Shadowhunters: The Mortal Instruments,The Shannara Chronicles, The Magicians, Into The Badlands, Wicked City, Blood & Oil

| Catalina1243 a răspuns:

How to get away with murder, Breaking Bad, Pretty Little Liars

| Georgiana_Cristina_1983_7mUx a răspuns:

Titanic

FUNDA?

| suntserios a răspuns (pentru Georgiana_Cristina_1983_7mUx):

S-a facut un serial dupa titanic?

| ancaraluca explică (pentru suntserios):

Probabil se referea la film

| amberleal353 a răspuns:

Https://www.google.ro/? gws_rd=cr&ei=91CSVcS2Fo6y7Qayt5-oBQ#q=rosa+diamante
Rosa diamante este vorba asa
Povestea incepe cu Rosaura) care naste o fetita, Rosa\ si apoi o incredinteaza alte femei pentru a o duce la un colegiu de fete. Rosaura pune in bagajul copilului diamante pentru plata educatiei acesteia. Dupa cativa ani, Rosa devine o frumoasa domnisoara, dar care simte din plin lipsa parintilor. Prietena sa cea mai buna este Eva Sotomayor), fiind singura persoana care ii intelege suferinta, intrucat parintii sai au murit cand ea avea 8 ani.
Rosa il cunoaste pe Jose Igancio Altamirano ), un tanar atragator, dar si deosebit de mandru.

In timp ce se afla in vizita in orasul in care locuieste Rosa, el incearca sa o seduca, dar fara succes. Jose Igancio se simte jignit si din orgoliu, incearca sa o cucereasca pe Eva, sub numele de Adam.
sau Teresa
https://www.google.ro/? gws_rd=cr&ei=91CSVcS2Fo6y7Qayt5-oBQ#q=teresa

Teresa este o tânără condusă de lăcomia sa. Părinții au făcut sacrificii pentru a îi oferi o viață decentă, însă Teresa își dorește mai mult. Mult mai mult.
Teresa Chavez este o tanara frumoasa inteligenta care cauta cu disperare sa iasa din saracia si din cartierul unde locuieste
In ciuda faptului ca este o seducatoare de barbati
sunt foarte frumoase serialele si teresa si ros diamante
Sa imi dai un raspuns cu parere la acste filme :* :*