| Elle a întrebat:

Salutare, salutare! Pote ca o sa sune cam stupid, da`, ma rog...

Filmul "Inception" ce scene are? Adica este interzis copiilor sub 15 ani iar eu vreau sa merg la film cu o verisoara care are 11.Are scene cu violenta sau pupaturi laughing?

Răspuns Câştigător
| Ioana22B a răspuns:

Are scene de violenta impuscaturi etc. si poate cateva cand sufera Leo cu nevasta lui si zici ca sunt mai apropiati dar nimic mai mult. Ti-as recomanda totusi alt film pentru acesta e interzis copiilor pana la 15 ani pentru care are un subiect foate complex si s-ar putea sa nu intelega[si mie mi-a fost greu si am varsta necesarawinking]. Mai bine o poti duce la un film si pentru varsta ei :Ucenicul Vrajitor, Shrek...etchappy

PS:Oricum "Inceputul"vayy:X:X... e suuuuperb filmul!:X u must to see:X

4 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Chiar ca esti stupida.Adica eu la 8 ani ma uitam la filme interzise minorilor.

| Biscotte a răspuns:

laughing. dar dc nu alegi alt film pentru al viziona. De exemplu The last Aibender e super filmul sau Ucenicul Vrajitorhappy

| Deniz a răspuns:

Scene de violenta sunt, dar nu exagerate gen acelea Horror! Te sfatuiesc sa te duci este un film foarte frumos si interesant, scene cu "pupaturi" asa cum ii zici tu nu prea sunt! Recomand filmul!

| annonnim a răspuns:

Doamne, ce conteaza daca are sau nu? raised eyebrows