| Aaadddrrriiiaaannn a întrebat:

Am văzut mai de mult un film foarte interesant, cu toate că m-am speriat în momentul ăla. vreau să-l văd din nou. În acel film era vorba despre un om care a fost îngropat de viu și la un moment dat se trezește în sicriu, îl sparge și îl ajută un câine. Prietena lui, cu care a fost împreună a aranjat ca el să fie îngropat, nu mai țin minte exact și după ce el a fost îngropat ea s-a cuplat cu altu. Când a reușit el să iasă din sicriu știu că s-a dus la ea acasă și și-a construit pe acolo tot felul de „drumuri" și îi aducea mereu ( pe ea și pe noul ei prieten ) unde voia el. La final știu că pe el ( cel care se cuplase recent cu prietena lui ) l-a omorat, iar pe ea a băgat-o de vie în sicriu, alături de cel mort. Problema e că nu-mi amintesc nici măcar numele lui, al ei, oricui. Sper să mă ajutați.
Fundă.

Răspuns Câştigător
| Jokerashul a răspuns:

L-am gasit.
Buried Alive (1990)
Cred ca o sa ma uit si eu inca o data la el.

| CartofiorDulce a răspuns (pentru Jokerashul):

Mersi happy

| Aaadddrrriiiaaannn explică (pentru Jokerashul):

Mersi foarte mult.

| Jokerashul a răspuns (pentru CartofiorDulce):

Placearea este numai a mea.Eu sunt innebunit dupa filme, obsedat de-a dreptul. Daca vrei orice gen de film, spune-mi. Orice in afara de horror.Am vazut la filme cat n-au vazut unii actorihappy

| Jokerashul a răspuns (pentru CartofiorDulce):

Doamna, sunt aici sa va servesc. rolling on the floor

| CartofiorDulce a răspuns (pentru Jokerashul):

Multumesc, domnule rolling on the floor

| Jokerashul a răspuns (pentru Aaadddrrriiiaaannn):

N-ai de ce happy Filmele sunt obsesia mea.Cand cauti un film, cauta-l pe site-uri americane sau britanice ca ai mult mai mult sanse sa gasesti.

10 răspunsuri:
| Jokerashul a răspuns:

Stiu care film zici si eu l-am vazut la tv.Ii scena aia in care cainele simte si se duce la mormantul lui si latra pana el iese din sicriu.Stai ca il caut.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jokerashul):

Da da da ăla e. Vai cât mă chinui să-l găsesc, sper să-l găsești și tu...

| CartofiorDulce a răspuns (pentru Jokerashul):

Destul de interesant filmul, sa mi-l dai si mie cand il gasesti.

| Jokerashul a răspuns (pentru CartofiorDulce):

L-am gasit deja tongue