| Gabi_Valentin_2001 a întrebat:

Salutare TPU vreau sa va intreb ce seriale/filme stiti cu Zombie dar nu de groaza sa fie ceva gen The Walking Dead deoarece l-am urmarit si a fost un serial frumos dar nu mai gasesc seriale de genul va rog sa imi putezi da niste exemple? Si o intrebare separata se mai continua serialul The Walking Dead?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Seriale:Fear The Walking Dead, Z Nation, Helix, Tn The Flesh, The Last Ship
Filme cu zombie; Land Of The Dead (2005),Down Of The Dead (2004),Return Of The Living Dead (seria),[Rec] seria, Doghouse (2009),Zombie Massacre (2012),Dead Snow 1 și 2 (2009/2014),The Crazies (2010),The Colony (2013),13 Eerie (2013),World War Z (2013),Antisocial (2013),Remains (2011),The Demented (2013),A Cadaver Christmas (2011),Zombie Hunter (2013),Zombie Apocalypse (2011),Dead Season (2012),Warm Bodies (2013)
The Walking Dead va continua cu sez.7 din 9 Oct. 2016/US→10 Oct. 2016/la noi
http://www.imdb.com/title/tt1520211/episodes?season=7&ref_=tt_eps_sn_7

| Gabi_Valentin_2001 explică (pentru faramatania):

Nu reusesc sa vad filmul imi da o pagina cu descrierea si atat ce trebuie sa fac?

| faramatania a răspuns (pentru Gabi_Valentin_2001):

Care film nu reușești sa-l vezi? Sau la oricare pățești așa?

| Gabi_Valentin_2001 explică (pentru faramatania):

La toate

| Gabi_Valentin_2001 explică (pentru faramatania):

Ma poti ajuta?

| faramatania a răspuns (pentru Gabi_Valentin_2001):

Nu știu ce să zic, poate:conexiune la internet slabă sau ceva viruși. Încearcă să pui această întrebare, dar la altă categorie, explici detaliat și sigur te va ajuta cineva.O seară bună!

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Shaun of the Dead
Zombieland
Dead Snow 1, 2
Warm Bodies
Astea sunt filme.
Si vezi ca a aparut Fear the walking dead si The Walking Dead : Websiodes sau ceva de genul.
Si cu ultima intrebare, da, continua, va aparea sezonul 7, doar ca nu se stie cand.