| anonim_4396 a întrebat:

Salutari
Salut stiu ca am maipus intrebarea aceasta dar raspunsurile primite nau fost de ajutor
Deci cine stie un site unde sa vad tot filmul Twilight amurg Breaking down primeste funda si vot vreau un site care sa duca la film direct

Răspuns Câştigător
| musique_1043 a răspuns:

Nu a aparut filmul inca! In primul rand, are doua parti. Prima parte din Breaking Dawn are programata data de lansare pentru 18 noiembrie 2011. A doua inca nu s-a programat lansarea. Filmarile au inceput in toamna asta.
Oricum scenarista inca scrie la scenariu [hee hee]. Se pare ca sunt discutii- unii vor sa bage scena cand Bella naste, altii nu vor.
sper ca te-am lamurit!kiss
funda?puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| pisikutza a răspuns:

Buna! Breaking down nu ai cum sa il vezi deoarece nici nu a fost lansat, premiera este pe 18 noiembrie.Si eu abia astept sa il vad.dar va trebui sa mai asteptam!

| RiRi5846 a răspuns:

Nici nu a aparut filmul! Sunt 2 parti:prima apare pe 13 noiembrie 2011 si cea de a doua apare pe 18 noiembrie 2012. A si e dawn nu down.

| becka133 a răspuns:

Breaking down nu a aparut inca nici la cinema apare pe 18 septembrie in cinema.

Funda?

| Arina_2904 a răspuns:

Ai putea sa scrii pe google asa: watch Twilight online. Sunt multe situri de filme online care au primele trei parti din Twilight.