| redds98 a întrebat:

Saluuuuuut! Sunt baiat! Vreau sa vad un film... Si nu prea stiu ce film.. Vreau sa-mi dati o lista de maxim 4-5 filme, cele mai misto filme primesc FUNDA! P.S. Nu vreau filme horror si nici filme vechi. Sa fie din anii 2008-2013. Multumesc anticipat! :*

5 răspunsuri:
| thalyslly a răspuns:

Thrillere captivante?
chaos
blitz
jaful de pe baker street
no you see mee
next three days
deja vu
funda?

| neutrino a răspuns:

Nu conteaza ce sex ai, dar daca doresti un raspuns care sa-ti foloseasca, atunci apeleaza la sectiunea specializata intrebarii tale, altfel vei putea primi raspunsuri total nefolositoare. O seara buna!

| redds98 explică (pentru neutrino):

Imi cer scuze daca te-a deranjat intrebarea mea. happy

| neutrino a răspuns (pentru redds98):

Din pacate ai inteles total gresit mesajul meu. O seara buna!

| horansgang a răspuns:

CyberBully.