| Kendoman92 a întrebat:

Se oferă cineva să mă ajute cu traducerea unei serii anime? Mă pot ocupa eu de inființarea unui fansub dar aș mai avea nevoie de încă o persoană. Vă pot învăța eu cum se traduce

2 răspunsuri:
| vladvlad23 a răspuns:

Ma, daca vrei pot sa intru si eu, adica atata timp cat imi dai anime in engleza... sau daca nu japoneza cu sub in engleza, dar baiu' e cum scoatem subu in engleza, sau nu te deranjeaza daca ramane?

| AnGeL13w a răspuns:

Uaaaau! Si ai stii tu sa le traduci din japoneza? SUPER! Adooooor japoneza! Dar sunt doar o incepatoare...