| SorinELoo7 a întrebat:

Se pare ca site-ul de filme si seriale online 990 ro a fost suspendat. Ce site-uri bune la fel ca acesta mai sunt? Sau poate stiti o aplicatie... Era bun Popcorn Time in trecut, dar acum nu mai este la fel.

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Vezi ca popcorn time cel din trecut a revenit de ceva timp si gasesti destule seriale. Vezi popcorntime.sh

| SorinELoo7 explică (pentru Intruder19):

Stiu, il am dar parca nu mai este la fel ca in trecut... Si nu pot vede filme si seriale deoarece imi spune sa-mi fac cont VPN, dar nu poate sa fie gratis.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SorinELoo7):

Dai pe continue scris mai jos de VPN, un pic mai marunt si merge faar sa iti faci cont.

| Intruder19 a răspuns (pentru SorinELoo7):

Eu nu am problema asta, esti sigur ca ai versiunea luata de pe popcorntime.sh? Restul sunt destul de proaste.

| SorinELoo7 explică (pentru Intruder19):

De pe alt site zis "oficial" aveam aplicatia. Aceasta de pe popcorntime.sh este la fel ca cea din trecut doar ca imbunatatita (ma refer la skin si cateva setari).