| DeadRedCupcake a întrebat:

Se va face ecranizare dupa seria fascinatie de melissa marr?

2 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Da, filmul va aparea in 2012.

| ✿puffa✿ a răspuns:

True lies: actiune, miniuni(evident), putina comedie...si situati imposibile!
Mirrors(ambele):e un horror cu actiune si drama daca nu ma insel,un film epic foarte bun:X
The eye:horror,despre cum o fata care primeste ochii unei vrajitoare vede moarte.
Another Cinderella Story:once upon a song: cu Lucy Hale, un film cu muzica mistolaughing
In time:un sf cu Justin Timberlake:X
In cautarea fericirii: am plans la filmul asta, deci e chiar genial.Jur!