| SorinELoo7 a întrebat:

'seara TPU! Pe postul ProTV va fi difuzat un film in care joaca, ca rol principal acea persoana care a jucat si in filmele Curierul 1 Si Curierul 2 si inca o fata mai mica, in care este vorba despre o foaie plina cu cifre in care ea sa descifreze care este codul secret. O replica din film este: "Fata nu trebuie sa plece" ceva de genul. Cum se numeste filmul si pe ce data se va difuza? Astept un raspuns din partea voastra!

Răspuns Câştigător
| Bumbar a răspuns:

Actorul e Jason Statham, iar filmul este Safe, care se va difuza chiar de Pasti, Duminica, 5 mai ora 20:30 pe PRO TV

9 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Safe-In siguranta cu Jason Statham.

| zuzualina a răspuns:

22 iunie a.c.

| SorinELoo7 explică (pentru zuzualina):

E data cand se va difuza? Ce este acel a.c?

| zuzualina a răspuns (pentru SorinELoo7):

Doar nu data când expiră rolling on the floor
a.c. = anul curent laughing

| SorinELoo7 explică (pentru zuzualina):

Stii cum se numeste filmul?

| zuzualina a răspuns (pentru SorinELoo7):

Îmi scapă numele, am reținut doar data laughing

| maryan1997 a răspuns:

Da seva difuza pe 22 iunie 2013

| anankutza a răspuns:

Tocmai am vazut secvente pe pro tv si filmul este Duminica pe 5 mai la ora 20, 30.