| anamaria82726 a întrebat:

Seriale si filme misto de pe Netflix?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ozark

| Paula2018 a răspuns:

The Witcher, Suits, Peaky Blinders, Merlin, Casa Del Papel

| AnatoliyMikhailov a răspuns:

Manhunt: Unabomber
Ted Bundy
Jos labele de pe pisici

| Yohei a răspuns:

Serial - Riverdale, Cei100, The Rain, Castelvania
Filme - Mowgli, Noaptea Lupilor, Assassin Creed, Semnul Diavolului

| TheMadKing a răspuns:

Peaky Blinders seazoanele 1-5

| 500067790 a răspuns:

La Casa de Papel și azi a apărut sezon nou

| Alexandraaa197272 a răspuns:

Seriale: Lucifer, Riverdale, The Vampire Diaries, The originals, Legacies, Shadow hunters, Elite, La casa de papel, Chilling adventures of sabrina, 13 Reasons Why, Stranger Things, Jane the virgin, Friends, Toy boy, Teen wolf
Filme: Nerve, Five feet apart, To all the boys i 've love before, Hustlers, The kissing booth, Tall girl

| Alexandraaa197272 a răspuns:

After, Amurg, All the bright places

| Elena1218 a răspuns:

Depinde de genul de serial pe care îl preferi dar ar fi cateva seriale care să fie cât de cât asemânătoare, cum ar fi, Chilling adventure of Sabrina, Elite, True blood, Scream, sau chiar Smallville.