| aaffffffffffffffjkhjljh a întrebat:

Sezonul 5 din Iubiri Secrete, este de luni pana miercuri, sau de luni pana joi?

Răspuns Câştigător
| Jee354 a răspuns:

De luni pana miercuri de la ora 19:30. Daca te-ar mai interesa si,, Inima de tigan'' de luni pana duminica la ora 20:30.Si din 25 martie Pariu cu viata la ora 20:20.Bafta si O seara buna.

6 răspunsuri:
| Resurrection a răspuns:

De luni pana miercuri, joia este Cireasa de pe tort.

| GEEK a răspuns:

Hallu. :3

Este de luni până miercuri. De luni până joi era înainte.

Pa, pa. :3

| adrili10 a răspuns:

Este de luni pana miercuri la 19:30 sper ca te-am ajutat.

| TumblrAddict a răspuns:

De luni pana miercuri de la 19:30-20:30. De azi pana duminica e cireasa de pe tort cu personajele din iubiri secrete tot de la 19:30-20:30 happy

| luKian24 a răspuns:

De luni pana joi happy

| DidiBibi a răspuns:

Luni - miercuri
funda?