| mafiotuXXL a întrebat:

Cand incepe iubiri secrete Sezonul 3 m-am tot uitat Luni, marti, miercuri seara de la 7:30 da nu mai este, este cireasa de pe torthee hee Imi spuneti si mie cand incepe Iubiri secrete Sezonul 3 Dau fundita

19 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Plm un search vi lene sa dati pe google sa mor, ce-o ajuns generatia asta... generatia metin2 si cantar straic.

Uite aici: http://www.google.ro/......http?/

| BRG a răspuns:

Salut sezonul 3 începe in martie.

| mabo a răspuns:

Incepe la 15:00. funda?

| Missargint a răspuns (pentru mabo):

Iubiri Secrete incepe pe 27 februarie 2012 tare ca laura de la ntm sa fie cu sorin de la iubiri secrete nuuuu? adikkk eu

| Noname1465 a răspuns:

27 Februarie va incepetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ai gasit interesant la aceasta emisiune, serial, telenovela sau ce o fi? Nu vezi ca promoveaza tot felul de lucruri scarboase, josnice; multi o urmaresc cu sufletul la gura; eu nu ma uit dar stiu ca este o scarbosenie! Nu ai ce invata de acolo; mai bine uita-te la un documentarl, citeste o carte; nu-ti pierde timpul pe nimicuri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va incepe dupa redifuzarea sezoonului 2 (dupa ce il da in reluare sezonul 2 )
Daca ai urmarit sezonul 2 ai vazut ca sunt cateva episoade.
Funda?

| eduard558 a răspuns:

Sallz
Iubiri Secrete incepe pe 27 februarie de luni pana miercuri la acceiasi ora !

| Anonimaxxl12 a răspuns:

O inceput deja hahaha.

| Alllexxandraa a răspuns:

Nu are cum pe 23 februarie pentru ca va cade joi. Si eu stiu ca acest serial este de luni pana miercuri. Incepe pe 27 februarie. http://www.iubiri-secrete.info/iubiri-secrete-sezonul-3-episodul-1

| Myrelitha a răspuns:

Hey happy Incepe pe 23 februarie. big grin

| Diu23 a răspuns:

SeZonul 3 Iubiri secrete incepe pe data de 27 februarie 2012winking. Fundita?big grin

| RedFoxBiT a răspuns:

Acum se difuzeaza Sezonul 2, stiu ca se da Reluare la toate episoadele din aceea saptamana in fiecare Duminica la ora 22:00.
Sau te poti uita in fiecare zi intre orele 16:00 si 18:00 cam pe atunci l-a bagat nu stiu exact ora.

| Kaori a răspuns:

Salut! Sezonul 3 din Iubiri Secrete va incepe pe 23 februarie la ora 7:30. Sper ca te-am ajutat happy. Fundita? big grin

| Anonimaxxl12 a răspuns (pentru Kaori):

E bun raspunsul sper ca e adevarat!

| Elizha a răspuns:

Incwepe sigur pe 27 Februarie...Te pup:*:*:*:*:

| razvanzaza a răspuns:

Salut, serialul iubiri secrete sezonul 3 va incepe pe data de 27 februarie daca nu crezi uita-te aici : http://www.iubiri-secrete.info/iubiri-secrete-sezonul-3-episodul-1

| sebybosu a răspuns:

Incepe 27 februarei

| crisygirl99 a răspuns:

Incepe in 23 februarie2012happyFunda?