| anonim_4396 a întrebat:

-SOS! Nu MAI am animeuri la care sa ma uit vreau de dragoste gen shugo chara, Puteti sa imi recomandati si mie niste animeuri de dragoste fb in afara de nana, paradise kiss, KAICHOU WA MAID-SAMA le-am vazutm si au fost marfa. Cv in acest gen m-ar interesa. Multumesc Anticipat si pe fanii anime ii astept la id:alinafamousvampire.

Răspuns Câştigător
| cata0z a răspuns:

Gasesti aici o lista cu toate anime-urile romance...sigur o sa gasesti ceva care sa iti placa. http://www.animefushigi.com/? genre=romance