| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa imi recomandati si mie niste animeuri de dragoste fb in afara de nana, paradise kiss, KAICHOU WA MAID-SAMA le-am vazutm si au fost marfa. Cv in acest gen m-ar interesa. Multumesc Anticipat si pe fanii anime ii astept la id:alinafamousvampire.

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Daca ti-a placut genul josei (animeurile mentionate de tine), cu siguranta vei iubi "Kimikiss Pure Rouge" http://myanimelist.net/anime.php?id=2927
De asemenea, poti incerca "Itazura na Kiss", unde este vorba despre o fata care a fost indragostita de-a lungul liceului de un baiat nesimtit, tipicul "bad boy" din orice scoala, http://myanimelist.net/anime/3731/Itazura_na_Kiss
Alte recomandari: Bokura ga Ita, Kimi Ni Todoke, Special A, Skip Beat, Fushigi Yugi, Lovely Complex.
Vizionare placuta!

4 răspunsuri:
| Bezea a răspuns:

Bokura ga Ita
Peach Girl
Nodame Cantabile
Kuragehime
Honey and Clover
Myself; Yourself
H2O: Footprints in the Sand
Toradora
Clannad

Ok prea multe strica. Daca mai vrei si alte recomandari dai un mesaj.

| 인스피릿 a răspuns:

Incearca si Special A daca ti-a placut Kaichou Wa Maid-sama

| cristina93 a răspuns:

Bokura ga ita e super love struck mie mi-a placut ^^

| warmheart10 a răspuns:

Lovely complex, Bakuman