| Solanoo a întrebat:

SOS! Nu MAI am animeuri la care sa ma uit vreau de dragoste gen shugo chara, Puteti sa imi recomandati si mie niste animeuri de dragoste fb in afara de nana, paradise kiss, KAICHOU WA MAID-SAMA le-am vazutm si au fost marfa. Cv in acest gen m-ar interesa. Multumesc Anticipat si pe fanii anime ii astept la id:alinafamousvampire.

Răspuns Câştigător
| ZOZOKid a răspuns:

Kimi ni Todoke ambele sezoane, Ikkoku Meiro no Croisee, Kobato, 5 centimeters per second, Victorian Romance Emma, Fruits Basket, Vampire Knight, Vampire Knight Guilty, Maison Ikkoku, Fruits Basket, Full Moon wo sagashite, Air, Clannad, Clannad Afterstory, Bakuman( ambele sezoane), Gokinjo Monogatari ( facut de aceeasi persoana care a facut si Nana si Paradise Kiss), Ah! My Goddess, Chobits, Winter Sonata (asta e in limba coreeana dar il gasesti suntitrat in engleza), H2O Footprints in the sand, Ouran Highschool Host Club, Bokura Ga Ita ( seamana mult cu nana ), True Tears.

2 răspunsuri:
| perusita a răspuns:

Incearca vampire knight.sunt 2 sez foarte interesante.:X:X

| Akuryo a răspuns:

Www.anime.kage.ro;)) incearca pe aici:>