| Dana_8340 a întrebat:

Spune-ti-mi va rog niste filme bune, care merita vazute

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

- The girl with the dragon tatoo (este tradus asa, titlul original fiind "Man som hattar kvinnar" - din suedeză "Bărbaţi care urăsc femeile")
- Salo (sau "The 120 days of Sodom")
- Agora
- Das Experiment (existå şi "The experiment" făcut mai nou de americani dar varianta asta din 2001 nemţească e mult mai reuşită)
- Dead snow (titlu original: Død snø - film norvegian - horror)
- Fatso (de asemenea film norvegian - comedie)
- De gales hus (tradus: Casa de nebuni - film norvegian - dramă)
- Death at a funeral (film american - comedie)
Vezi-le pe astea şi pe-urmă îţi mai zic.
Salut.

3 răspunsuri:
| white2 a răspuns:

Dear john, remember me, kites, cash 2010, ops (desarmed), etc

| InLove a răspuns:

The proposal, the pirates from caraibean, easy a, grown ups, charile st. cloud! mie mi se par filme ff frumoase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://FilmeArtistice.com - Filme online traduse / Filme erotice traduse