| Magical a întrebat:

Spunet-imi niste filme sau desene animate foarte interesante

5 răspunsuri:
| an0therkid a răspuns:

Epic
beautiful creatures

| Ddeliaa a răspuns:

O poveste incalcita, Frozen, toata gama Ice age, UP (il recomand daca nu l-ai vazut), Anastasia ( :3), Rio. happy

| DoolceDoolce a răspuns:

Frozen și The Hobbit : desolation of Smaug. Eu le-am văzut și sunt foarte frumoase.

| balanclaudiu13 a răspuns:

Cauta Mr.Bean Desene animate pe net. Sunt amuzante big grin. Sau daca ai un buget mai mare te poti deplasa la Altex sau un complex cu filme, desene animate ( ca sa il poti vedea de mai multe ori, cu familia, cu prietenii )