| Bra1n1ac a întrebat:

Spuneti-mi si mie filme bune, mai noi, de actiunebig grin
Daca stiti filme gen Undisputed, Blood and bone, Never back down.
Funda pentru cel mai bun film.

Răspuns Câştigător
| DragosConstantin a răspuns:

Mission: Impossible - Ghost Protocol,In Time,Real Steel,Killer Elite,Conan the Barbarian,Arena,Machine Gun Preacher, Warrior, Seeking Justice

2 răspunsuri:
| Gumițăă a răspuns:

Uita-te la filmele astea; Destinatie finala 1big grinestinatie finala 2 si Destinatie finala 3. Poate nu le-ai vazut sunt misto mie imi place cel mai mult 3 dar pe la mijloc incepe calumea actiunea. Sper sa-ti placa! Salut!

| LovelyGirl19 a răspuns:

Ce zici de "Zi de instructie"? este de actiune! mie mi-a placut sper sati placa si tie...