| nyck2398 a întrebat:

Spuneti-mi si mie filme de actiune, lupte, aventura, thriller repede dau funda(sa fie de calitate)

Răspuns Câştigător
| SpectralSong a răspuns:

AVENTURA: The Mummy,The Mummy Returns,Piratii din caraibe=]],Thriller: N-am uitat ce ai facut asta vara, Destinatie Fatala, Cosmarul de pe Elm Streetwinking

3 răspunsuri:
| Kavinski a răspuns:

Drive, expandables, fast and furious, conan (asta nou), prince of persia si iti mai zic daca vrei

| St3fan97 a răspuns:

Apollo 13; Prietenie Absoluta; Alpacino -88 minute; 24 ore! Tanar Ttudent Donez organe (sensless);

| karraaim a răspuns:

Never Back Down-este un film cu morala daca intelgi
Aventura:Lord of the rings- un film superb