| MucificatoruBeat a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste filme cu zombie horror sa ma sperii din 2011 2012 dau funda!

6 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

The Graveyard
Night Of The Living Dead
Dawn Of The Dead
Shaun Of The Dead

| ImTheMan0900 a răspuns (pentru ϟkatεVaηϟ):

Shaun of the dead e comedie, dar tot e tare big grin

| ϟkatεVaηϟ a răspuns (pentru ImTheMan0900):

Da, nu m-am speriat deloc, insa e destul de misto filmul laughing

| DiaDianaa a răspuns (pentru ϟkatεVaηϟ):

Da, vai ce sa spun.phbbbbt

| AntiNoobs a răspuns:

ZombieLand 2011
ZombieLand2012 laughing

| DiaDianaa a răspuns:

:O Dai dracu de zombie uitate la Chucky are trei parti e vorba despre un om care se transforma in papusa si papusa aia e posedata. iar un baietel cumpara papusa( saracutul ) si ii face numai probleme ii omoara matusa apoi o ataca pe maicasa cu un cutit in a doua parte lasa o alta papusa insarcinata si naste un copil ( papusa ) si in final Chucky tot nu moare. nici in a 3-a partecrying. nu iti mai povestescwinking uitate la film!:X:X:X o sa mori de fricaa:X il ador
PWP! pa-pa:*wave