| Roxanaaaaaa a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste filme din care pot invata cat de cat cum sa fiu mai "Rea" in pat, sau cu scene dinacestea. Nu vreau filme porno. FUNDITA

5 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Uită-te la câteva filme care au incluse şi scene fierbinţi-Nine 1/2 Weeks,Wild Orchid,Two Moon Junction,Killing Me Softly,Color of the Night,Never Talk to Strangers,Basic Instinct, Fatal Attraction, American Gigolo, Revenge(1990),In the Cut, Sliver, Dressed to Kill (1980),Body of Evidence,Body Heat,Jade, Original Sin,Unfaithful,Body Double, Bound, The Postman Always Rings Twice(1981),Last Tango in Paris, Eyes Wide Shut, Chloe

| Bezea a răspuns:

S&M cred ca inseamna Sadism&Masochism. Cauta pe google si o sa gasesti.

Răspuns utilizator avertizat
| tapeee a răspuns:

E un serial, jurnalul unei prostituate parca...

| GumitzaXD a răspuns:

Eu:Roxana,fa o fata de curva
TU:Cee?confused
Ru:Mersi =]] rea in pat laughingsezi dildau, cuminte fi rau =]]