| 앨리스 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste seriale coreene de dragoste cu liceeni! Va rog! O sa dau funda! Si multumesc anticipat tuturor!

Răspuns Câştigător
| IAMKENNETH a răspuns:

Eu stiu mai multe.
Playfull Kiss
Boys over flowers
Dream High 1, 2
Bad Guy
Love you
Standby
An Angel's Choice
The wedding scheme
The king 2hearts
Fashion king
The Strongest K-POP Survival (productie 2012)-eu acum la drama asta ma uit si e foarte frumoasa. ~ cele de mai sus le-am vazut toate.
Sper ca te-am ajutat! :*:*

| 앨리스 explică (pentru IAMKENNETH):

Unde pot vedea The Strongest K-POP Survival online in romana?

13 răspunsuri:
| Fiction a răspuns:

Playful Kiss, Boys Over Flowers...mmm,mai am vazut dar sunt mai mari personajele:Cinderella's Sister, 49 days, My Girlfriend is a Gumiho.

| BCoMichael a răspuns:

Vampire Knight, e ceea ce cautiwinking

| IAMKENNETH a răspuns (pentru BCoMichael):

Aceea e manga ~si e productie japoneza! happy

| BCoMichael a răspuns (pentru IAMKENNETH):

Oricum urasc serialul ala, dar vreau funda! laughing

| IAMKENNETH a răspuns (pentru BCoMichael):

Aaa! laughing)
Btw, te-ai uitat?~ Adica si tu esti fan/a 'asia'? laughing))

| BCoMichael a răspuns (pentru IAMKENNETH):

Nuop,
Nu-mi plac conceptiile asiatice, doar fetele de acolo laughing))
Imi plac lucrurile gen Fantesy sau Medievale, sincer l-e iubesc
Dar anime-urile si serialele japoneze...ehhh sad

| IAMKENNETH a răspuns (pentru BCoMichael):

laughing ~ si eu mai mult baietii~ si muzica lor (just koreans) ~
Nici la Naruto nu te-ai uitat?~ adica mna... mai toti s-au uitat. laughing)

| BCoMichael a răspuns (pentru IAMKENNETH):

Off am uitat ca sunt cel mai mare fan naruto laughing
Serios acum, e singurul anime care me gusta big grin

| IAMKENNETH a răspuns (pentru BCoMichael):

Awww~ asa trebuie! Just Naruto! :))
Ai vazut Naruto Shippunden? (continuarea de la Naruto) ^.^

| IAMKENNETH a răspuns:

Ahh da, uite un link unde mai poti vedea ceva drame~ http://www.koreandrama.org
(peacolo sunt si cele care ti le-am zis eu)

| Farcas_Ionela_1998 a răspuns:

Eu iti recomand "I am sam". E super filmu, si cred ca e ceea ce cauti.