| meandme111 a întrebat:

Spuneți-mi și mie vă rog niște filme americane de genu dragoste sau iubire imposibilă

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Hot Summer Nights (2017),Now Is Good (2012),Sweet November (2001),The Fault In Our Stars (2014),Birth (2004),Talk To Her (2002),The Curious Case Of Benjamin Button (2008),Me And Earl And The Dying Girl (2015)

4 răspunsuri:
| Catalina990099 a răspuns:

Casablanca, the notebook, groundhog day

| meandme111 explică (pentru Catalina990099):

The notebook l-am vazut.e super

| Catalina990099 a răspuns (pentru meandme111):

Ma bucur.

| MGEORGESCU a răspuns:

Chiar ieri am vazut un film tare dragut, e un film sensibil, Midnight Sun se numeste.
Altele pe care le-am vazut in genul asta: Running for Grace, The Vow, Cold Mountain, A walk to Remember, Every day, Tulip Fever, The Space Between Us. Vizionare placuta la oricare dintre ele alegi sa te uiti!