| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi va rog daca ati vazut acest film, cum va parut e interesant? se numeste "Anna Karenina "si ce v-a placut la el? povestiti-mi putin despre acest film.

2 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

Va aparea o varianta noua pe 14.12. 2012, am vazut trailerul si pare interesant - http://www.cinemagia.ro/filme/anna-karenina-566555/

| EvaneSScence a răspuns:

E un film trist de dragoste. Mama are toate variantele si unul in ruseste chiar.
Actiunea e in Rusia unde o contesa casatorita se indragosteste ca o nebuna de un barbat mult mai tanar. Un timp se iubesc foarte tare si mai ales ea e blamata de societate. Cu timpul ea pierde tot, inclusiv dragostea lui.
Se termina tragic, nu-ti zic cum.
E foarte frumos.