| anonim_4396 a întrebat:

La ce filme cu adevarat INTERESANTE sa ma uit?
(am vazut twilight sh e uimitor... dar alte filme nu mau impresionatwaiting)
Spuneti daca ati vazut ceva de v-a impresionat!
Povestiti Putin daca se poate; xMS:*
Funda cel mai bun raspuns; cel mai interesant film sh cel mai bine prezentat:*

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Serial:The Vampire Diaries love struck
e superb!

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda happy

| VanessaM a răspuns:

Inception cu Leonardo DiCapriolove struck
e vorba despre vise. Leonardo(nu mai stiu cum il cheama in film)trebuie sa intre in mai multe vise in acelasi timp pentru ai planta ideea unui barbat de a destrama o companie construita de tatal sau care e pe moarte.
Filmul este SUPER interesant(poate din descrierea mea nu reiese ca ii interesant dar este!).Si trebuie sa fi FOARTE atenta inca de la inceput ca sa il intelegi si finalu te cam lasa pe ganduri.
Alte filme interesante care iti pun mintea la contributie sunt The Cube.The Cube2 si The Cube3. Succeshappy

| Scumpilici21 a răspuns:

Heyhappyeu una iubesc filmele cu Sandra Bullock...imi plac de fiecare data cand ma uit din nou rad cu lacrimi...imi plac cele 2 filme Miss agent secretlaughingdeci e mortal.La inceput ea era un agent care nu avea grija de persoana ei. avand nevoie de o fata pentru a intra in misiunea de a se infiltra intr.un concurs de miss, ea suferind multe transformari.Mai mult decsoperi tu, cred ca l.ai vazut dar mie imi place enormhappy