| pricinocirina a întrebat:

Spuneti-mi va rog mai multe filme sau seriale despre vampiri si despre acestea sau care sunt asa de interesante ca si dnevniki vampira.Dau funda.Mersi mult.

7 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Seriale interesante gen TVD:
The Originals
True Blood
Hemlock Grove
Being Human
The Gates

| Grimmjow69 a răspuns:

Poti viziona serialul True Blood, te tine mai emreu in suspans.Sau Teen Wolf(acesta este cu varcolaci).

O seara placuta!

| Yahweh a răspuns:

Eu iti recomand Dracula, e un serial aparut de curand, il poti vedea online HD cu subtitrare gratis, episoadele sunt in playlist, nu va mai trebui sa te ridici si sa schimbi episodul... aici : http://frapex.ro/......ratis.html

| RaluBaby a răspuns:

Seriale: The Originals, Dracula, The Vampire Diaries, True Blood, Buffy The Vampire Slayer.
Filme: Twilight, Interviu cu un vampir, Blade, Underworld,

| arica a răspuns:

Twilight este super
The Vampire Diaries
Priest
I Am Legend
Dark Shadows
Trick 'r Treat

| pampamlover a răspuns:

Te poti uita la The Vampire Diaries sau Twilight

| popescubogy a răspuns:

Pai este Serialul The Vampire Diaries sau The Originals si Seria celor 5 filme din Twilight.