| Samuiel1 a întrebat:

Spuneti va rog cele mai noi filme de actiune cu Jason statham.

8 răspunsuri:
| TOOL a răspuns:

Buna, pai HummingBird (2013), Homefront(2013), Inca nu a scos nimic pe anul' asta va aparea cat de curand in Expendebles 3, de asemenea si-a confirmat prezenta si in filme ca : Sub-Mariner(v-a aparea in 2014, nu stiu data exact ), Heat ( nu se stie nimic de acest film, nici macar regizoru, deci e clar.), si Fast and Furious 7 unde v-a interpretra un rol negativ ( 2015)devil, sper ca ti-am fost de ajutor, funda?

| soloangel01 a răspuns (pentru TOOL):

Curierul 4 se mai face?

| TOOL a răspuns (pentru soloangel01):

Cred, dar nu va mai juca Jason Statham in el, ci un actor cu parul lung din serialul "dallas" happy

| User2 a răspuns:

Intra pe imbd.com si gasesti acolo tot ce e nou.

| Plamadeala_Petrea_1999 a răspuns:

Последний рубеж, Паркер, Неудержимые, Неудержимые 2.

| Emilia_Andreea_2000 a răspuns:

Uite cele mai populare filme ale lui : http://procinema.ro/......intr.html. Fundă? :o3

| Samuiel1 explică (pentru Emilia_Andreea_2000):

Ne cerem scuze, dar pagina pe care o cautati nu exista