| Deliiaaa a întrebat:

Stie cineva cand apare sezonul 2 din Nowhere Boys? Funda!
si daca stiti seriale de genul sau macar sa fie ceva palpitant in el. fictiune ..chestii de genul... in principiu vreau sa stiu cand apare sezonul 2. Si chiar as vrea sa aflu seriale asemanatoare sau niste seriale chiar foarte bune la care va uitati si voi. fara PLL, TVD, TG, Teen wolf ...deci fara astea. multumesc si astept cat mai repede. FUNDA!

1 răspuns:
| faramatania a răspuns:

Încearcă Believe, The Tomorrow People, Star-Crossed, dar în principiu sunt cam toate anulate după sez.1 ceea ce ar putea să se întâmple probabil și cu Nowhere Boys (2013) după un sez. cu 13 ep.Mai sigur The 100 /are sez. 2 confirmat.Am zis "probabil"dar se pare că acest serial va continua (reînnoit cu sez.2) când va fi premiera acestuia, nu se știe încă:
http://en.wikipedia.org/wiki/Nowhere_Boys