| Adda24 a întrebat:

Stie cineva cate episoade are serialul turcesc "Inima nu respecta reguli"? FUNDA

Răspuns Câştigător
| Amabilul a răspuns:

Aici http://www.telenoveleonline.com/......ulmaz.html
dar nu sunt toate subtitrate...sincer nu am vazut niciunul dar vad ca sunt 90 si am zis ca le-am vazut pe toate ca sa ma crezi si sa nu te iei dupa altii care ziceau ca 78 sau 10000:)) oricum am cautat si in mai multe locuri scrie ca 90 e ultimul

9 răspunsuri:
| Eille2EtcnupD a răspuns:

| geop a răspuns:

| Amabilul a răspuns:

90,crede-ma ca le-am vazut pe toate pe net si ultimul a fost episodul 90

| Adda24 explică (pentru Amabilul):

Ultumesc si eu stiam ca are 90 dar nu eram sigura si unde le-ai vazut aveau si subtitrare?

| Amabilul a răspuns (pentru Adda24):

Aici http://www.telenoveleonline.com/......ulmaz.html
dar nu sunt toate subtitrate...sincer nu am vazut niciunul dar vad ca sunt 90 si am zis ca le-am vazut pe toate ca sa ma crezi si sa nu te iei dupa altii care ziceau ca 78 sau 10000:)) oricum am cautat si in mai multe locuri scrie ca 90 e ultimul

| Amabilul a răspuns:

Funda ceva? nu sunt disperat sa am mai multe funde dar ai zis ca dai funda la primul care iti zice corect si exactbig grin

| Dragonel a răspuns:

| abcdefg_8927 a răspuns:

90 de episoade

| Ramona_Constantin_1996 a răspuns:

Sunt 100 nasa mea e Eda iar unchiul meu e Harun si Yagmurg e verisoara mea.Crede-ma!