| Yo1696 a întrebat:

Stie cineva daca dupa The Hobbit va mai aparea ceva? Parca este prea putin ce ni s-a oferit ...doar the hobbit care pe deasupra este si un film slab fata de LOTR!

2 răspunsuri:
| asbif a răspuns:

In primul rand este de prisos sa compari Hobbit cu LOTR deoarece LOTR ne-a prezentat distrugerea inelului si Hobbit ne arata cum a ajuns inelul in Comitat. Acuma referitor la intrebarea ta se vor mai face inca 2 filme adica o sa fie 3 in total. Al doilea apare la anul iar ultimul in 2014.

| Andreea_Mihaella_1998 a răspuns:

O sa apara a2a parte...desi a fost slab filmul 3 ore degeaba pierdutelaughing