| AddictedToLife a întrebat:

Stie cineva daca exista sezonul 2 din Shaman King? Daca da, pe ce site il pot vedea free?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Nu...nu exista sezonul 2!
In schimb manga avea o cu totul alta poveste, si mergea cu mult mai departe *povestea nu se termina cu moartea lui hao in manga *
uite o ai aici in engleza, merita citita!
http://www.mangareader.net/138/shaman-king.html

9 răspunsuri:
| BuBu2006 a răspuns:

Nuh exista sezonul 2

| ANONIMANON a răspuns:

Sti chiar de curand ma apucat nostalgia si imi era dor de Regele Shaman (chiar daca am o varsta). Am vazut cele 64 de episoade si dupa ce am inteles ca anime-ul nu a mai fost continuat am trimis un mail la Xebec Studio si i-am aburit eu pe acolo, i-am intrebat daca ar vrea sa "reinvie" anime-ul. Pana acum nu am primit niciun raspuns dar poate daca ai trimite si tu un mail si toti cei care iubesc anime-ul poate si pun accentul pe poate ei vor incerca sa il continuie.

| PiratulJack a răspuns:

Din cate stiu eu nu exista sezonul 2.

| Razvan_Iuhas_1975 a răspuns:

Da toti is prosti nu o putut scoate sezonul doi acum fiti seriosi daca nu s-a terminat povestea de ce naiba au mai facuta sau de ce naiba nu am mai facut sez2 hai sa cautam pe japoneza

| Razvan_Iuhas_1975 a răspuns:

Da toti is prosti nu o putut scoate sezonul doi acum fiti seriosi daca nu s-a terminat povestea de ce naiba au mai facuta sau de ce naiba nu am mai facut sez2 hai sa cautam pe japoneza si ii mare pacat ca nu lor facut tampiti prosti naibi

| Nebagibuappu a răspuns:

Exista sezonul 2 dar nu avem acces la el din pacate :)

http://www.imdb.com/title/tt0367409/