| mendor a întrebat:

Stie cineva daca in THE MENTALIST apare si sezonul 6?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sezonul 6 din Mentalist apare in octombrie noiembrie 2013[nu in 27 martie]

| mendor explică (pentru mona):

Ortegatiic a spus ca a fost confirmat pe 27 martie..nu ca o sa apara..Ai inteles?

| mona a răspuns (pentru mendor):

Intrebarea ta era ...cand apare nu cand a fost confirmat, ai inteles?

| mendor explică (pentru mona):

Am intrebat daca apare nu cand apare.el a spus ca a fot confirmat..asta inseamna ca apare...ai inteles?

| mona a răspuns (pentru mendor):

Multe seriale sau confirmat ..pe degeaba pentru ca intre timp sau anulat asa ca de la confirmare si pana la,, aparitie,, e cale lunga

| SantaAndrei a răspuns:

Din cate am auzit da, au semnat si pentru sezonul 6