| Zappalicy a întrebat:

Pt fanii Naruro...Stie cineva ce numar are episodul in care Sasuke se intorce (din Naruto shippuden)?

Dau funda pentru cel mai rapid raspbig grin

Răspuns Câştigător
| Edwwward a răspuns:

Poate vrei sa zici cand apare pentru prima oara dupa 3 ani eee asa da numarul episodului este 51 si se numeste Reuniunea

4 răspunsuri:
| BetaAlfaGamaDelta a răspuns:

Sasuke nu se intoarce uitate pe www.animekage. este bagate un episod in fiecare saptamana si o sa vezi

| Edwwward a răspuns:

Poate vrei sa zici cand apare pentru prima oara dupa 3 ani eee asa da numarul episodului este 51 si se numeste Reuniunea

| nsudfnaoudnaso a răspuns:

Stie fratele meu iti zice pe messwinking dankuso77 sau baga-l si pe acesta e fan anime d.andrei11

| andreea47 a răspuns:

Nu se stie acest anime nici macar nu s-a finalizat.