| Mi16 a întrebat:

Stie cineva daca 'Pretty little liars' se difuzeaza la TV? Sau se va difuza? Pe ce canal si la ce ora? big grin
Fundaa

Ce alte seriale/filme de acest gen mai stiti?

Răspuns Câştigător
| DaughterOfDarkness a răspuns:

Pretty Little Liars nu se difuzează la TV decât în America. Dar dacă ai cont pe Vplay, îl poţi viziona acolo, căci merge foarte bine.
Alte seriale de genul: Gossip Girl, The Vampire Diaries, The Big Bang Theory, The Secret Circle. Sper să-ţi placă.

8 răspunsuri:
| MariaChrii a răspuns:

Nu-i stiu de pretty little liars dar un serial de genu asta e gossip girl pe protv dupa apropotv funda
ps daca vrei sa citesti exista si cartile

| Mi16 explică (pentru MariaChrii):

Citesc destul de mult, am inceput sa citesc o carte cu pretty little liars si apoi am aflat si de serial si cum cartea nu contine toata povestea si toate episoadele vreau sa le vad pe net pentru ca mi-a placut.

| MariaChrii a răspuns (pentru Mi16):

Bv faci parte dintre putinii oameni care mai si citesc:D oricuim uite un site daca vreoi sa citesti:www.cartielectronice.blogspot.ro e gratuit nu trebuie sa downloadezi nimic desi poti lua cartile in pc daca vrei
si dai funda?

| Mi16 explică (pentru MariaChrii):

Multumesc de ajutor, sigur imi va fi de ajutor pentru ca sunt multe carti pe care vreau sa le citesc dar nu am facut inca rost de ele.
Cat despre funda..scuze, dar a dat-o azi dimineata la aceasta intrebare.

| MariaChrii a răspuns (pentru Mi16):

Nu e nimic am destule macar te-am ajutat infond asta e scopul nu?

| Mi16 explică (pentru MariaChrii):

Da..Multumesc!

| LoreTHS a răspuns:

Se difuzeaza pe ProCinema(s-au s-a difuzat, eu ma uit pe internet) de la 20-21, de Luni pana Joi, parca!

| deeastefi a răspuns:

Se difuzeaza la ProCinema la ora 20:00 de luni pana joi.