| NinnaS a întrebat:

Stie cineva de ce a murit Cory Monteith?

(nu vreau sa aud ceva de genu : " din cauza drigurilor" )

Serios acum, trebuia sa fiu fericita, este ziua mea. Dar nu sunt. : /

4 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Pai daca asta este cauza normal ca asta o sa-ti zic, da, a murit din cauza unei supradoze, el a fost intru centru de reabilitarea timp de-o luna, dar se pare ca a pierdut lupta cu ele..pacat.

| Matt24 a răspuns (pentru AnnaMariaaa):

Nu a murit din cauza unei supradoze, n-ai de unde stii asta.In 2-3 zile vin rezultatele toxicologice care vor lamuri tot.Astazi i s-a facut autopsia

| adybutterfly a răspuns:

In primul rand la multi ani, caza decesului se afla in 2-3 zile, sorry