| KoWalSky a întrebat:

Am o prietena care este foarte suparata deoarece maine trebuia sa fie ziua unui prieten de`al ei care a murit la 14 ani intr-un accident, e fooooarte suparata, cum pot s`o fac sa fie mai fericita? straight face

Răspuns Câştigător
| Buburuzza a răspuns:

Fericita nu cred ca ai cum, dar fii alaturi de ea.big grin asta va conta si ii va ridica poate moralul, arata`i ca`ti pasa.

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Nu ai cum sa o faci sa fie mai vesela. i'a murit un prieten la care tinea.asta nu e un motiv sa fii fericit.

| alexa007 a răspuns:

Pai ati putea sa va duceti la cimitir la acel prieten si sa-i duceti niste flori si sa-i face-ti un cadou ceva mia special gen un fluturash cu batz sau nujtu

| ATHOS a răspuns:

Las-o sa-si planga prietenul!

| nowgone a răspuns:

Fi alaturi de ea...incearca sa o duci intr-un loc frumos... poate asa ii mai trece supararea.Cumparai ceva frumos(nu trebuie sa fie scump). vezi si tu