| AleAnyo a întrebat:

Stie cineva de unde pot viziona serialul coreean "Pe aripile iubirii" online? Acest serial se difuzeaza in prezent pe Euforia TV, dar eu nu voi mai avea timp sa ma uit la el incepand de maine, asa ca vreau sa-l vizionez online. Spuneti-mi plz daca stiti! Fundoi mare si umflat!

9 răspunsuri:
| AleAnyo explică:

Auzi, bai, te doare capatana? Eu am intrebat de unde pot vedea un serial online, nu am cerut sclavi! Daca nu ai un raspuns la intrebarea mea, tine-ti ideile pentru tine!

| AleAnyo explică:

Scz, dar sunt foarte periculoase chestiile asta, daca pentru inseamna o gluma, pentru o fata de 13 ani poate insemna o trauma, te rog sa intelegi chestia asta

| Iordache_Andreea-Raluca_1994 a răspuns:

Bebelusa37:ai aflat unde se poate viziona? si eu vreau sa-l vad...te rog spune-mi si mie.

| Neculau_Viorica_1952 a răspuns:

Vreau sa vad serialul asta.

| Neculau_Viorica_1952 a răspuns:

Unde gasesc acest serial?

| Dodan_Mariana_1955 a răspuns:

Pe ce pot viziona serialul coreean Pe aripile iubirii?

| Dia_Ysha_1990 a răspuns:

In romana nu stiu sigur daca il poti gasi dar el se numeste Take Care of Us, Captain.Si il poti vedea pe dramacrazy.n e t cu subtitrare in engleza ...Succes

| AleAnyo explică (pentru Dia_Ysha_1990):

Ai putea te rog sa-mi dai exact link-ul? mersi:* DAK NU IMI DA CNV SITE-UL CU SUB IN ROMANA, ITI DAU TIE FUNDA, MS DIN NOU, ORICUMhappy

| mariocp2000 a răspuns (pentru Dia_Ysha_1990):

Multumesc! sunt pana la episodul20, este in engleza, dar macar pot vedea full HD