| CristinaDumitru a întrebat:

Stie cineva filme cu fantome sau cu vampiri?(in afara de twilight pe care l-am vazut si a fost super :X) fundita

4 răspunsuri:
| spRYnt3R a răspuns:

Salut! stiu eu doua filme Dracula 2002 si varcolaci versus vampiri

| Dyanna_8324 a răspuns:

Paranormal Activity 1 si 2 (te avertizez ca iti face apr alb laughing ) si mi-a mai placut The grudge 1, 2, 3big grin

| Andreea11_6873 a răspuns:

Am eu un raspuns: cauta pe youtube fantOme e de cateva secunde dar te sperie rau laughing sh pe mine m-a speriat! sad

| Denisa_1462 a răspuns:

Este un film cu un fel de fantode se numeste unborn adica nenascutul. Uita-te e super.