| anonim34666 a întrebat:

Stie cineva seriale mai draguta am vazut tvd teen wolf supernatural pll ahs the originals true blood revenswood tsc FUNDA

3 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Hannibal
Sherlock
Game of Thrones
The Walking Dead.

| Andreea52 a răspuns:

Uita-te la "El barco", e un serial in limba spaniola... e SF si chiar daca e in spaniola nu e nici pe departe o telenovela. Merita vazut, te tine cu sufeletul la gura fiecare episod. E diferit de filmele pe care le-ai enumerat tu dar e un serial genial

| Iosub_Catalin_1993 a răspuns:

House Md este un serial mega tare poti sa l incerci. Il recomanda si Badealaughing