| bibybianca a întrebat:

Stie cineva un serial horror care aparut mai recent, ca Ravenswood? Fundawinking

Răspuns Câştigător
| mynayo a răspuns:

Hannibal,in primul rand si The originals.The Following,The Cult,Count Dracula,Scream, Silence of the Lambs, Do No Harm, Bates Motel, Legend of Sleepy Hollow.Cam astea. Sper ca te-am ajutat. :-)

3 răspunsuri:
| Glamour612 a răspuns:

- American Horror Story (2011)
- The Originals (2013)
- Dracula (2013)
- Witches of East End (2012)
- The Walking Dead (2010)

| Albnegru10 a răspuns:

Este un film horro care l-au vazut prietenii mei si cica e bun : Mama. ( cu fantome)

| alecsme a răspuns:

Serialul meu horror preferat este American Horror Story, a aparut in 2012 daca nu ma insel...insa unii il considera mult prea horror.