| A3 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi serialul THE FOSTERS subtitrat in romana? am gasut cateva site-uri dar nu erau toate episoadele subtitrate.
(funda)

Răspuns Câştigător
| Mary012 a răspuns:

Mai ai nevoie de ajutor? Si eu am văzut tot serialul până în momentul de fata. Dacă vrei te pot ajuta cu toate episoadele plus subtitrări si îți arăt cum se descarcă. Eu le am pe toate subtitrate si descărcate de unde nu a mai fost în română pe net.

| A3 explică (pentru Mary012):

Salut, scuze pentru așa mare întârziere dar, nu am mai intrat de mult pe site. m-as bucura să mă ajuți

| Mary012 a răspuns (pentru A3):

Uite aici site-ul de unde poti descarca subtitrarile. Te avertizez nu sunt ca la carte dar macar sunt. http://subtitlesfree.com/the-fosters

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Păi nu găsești cu toate subitrate. Subitrarea o poți descărca și să le pui tu la filme.

| A3 explică (pentru OnuOnulică):

Ok si un site sigur de unde pot lua subtitrari?