| lola08 a întrebat:

Stit daca va aparea un nou sezon din senzationalul om paianjen? Eu am citit pe un site si cica apare pe 21 ian 2013 pe disney xd. Oare e adevarat? Funda

Răspuns Câştigător
| claudiu123 a răspuns:

Apare un nou sezon.Dar nu sunt foarte multe episoade in urmatorul sezon ( momentan ) oricum bucurate de acesta ca din sezonul unu mai sunt vreo 10 episoadehappy

| lola08 explică (pentru claudiu123):

Si stii si cand va aparea?puppy dog eyes

| claudiu123 a răspuns (pentru lola08):

Dupa ce se termina primul ( poate la cateva saptamani distanta) k asa fac astia de la Disney Channel angry

| lola08 explică (pentru claudiu123):

Merci!winking

4 răspunsuri:
| notyourbusiness23 a răspuns:

Ahm. incepe sambata asta. happy pe 8 septembrie happy