| Sclavulsexysipervers a întrebat:

Stiti ceva film gen 50 shades of grey, doar ca aici sa fie invers adica femeia sa fie " la putere "? Dau funda pentru cel mai pervers raspuns!

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Eu îți pot recomanda American Mary (2012) și I Spit On Your Grave 2 (2013) cu niște "Dominatoare" de nota 10 (supușii nu mai au timp nici să semneze contractele)

| Sclavulsexysipervers explică (pentru faramatania):

I spit on your grave l-am vazut dar primul big grin Am sa ma uit si la 2 si al celalalt Mersi de pont!

| faramatania a răspuns (pentru Sclavulsexysipervers):

Cu plăcere, bine acum să știi, recomandarile au fost cu tentă de glumă.În genul Fifty Shades Of Grey chiar nu știu,(acesta are o tentă specială).

| Sclavulsexysipervers explică (pentru faramatania):

Nu stiu ca nu l-am vazutlaughing Dar stiu despre ce ii vorba nu cred ca o sa ma uit ca nu imi place asa! Daca era invers...