| Marian_Militaru_1994 a întrebat:

Stiti cumva pe ce data incepe violetta 3 in Romania.

Răspuns Câştigător
| Corina19 a răspuns:

Violetta 3 va aparea in toamna aceasta sau la anul prin primavara,nu s-a stabilit inca o data.Vor aparea personaje noi pe nume: Tereza,Medeea,Rico,Renne,Luis,Mora,Nacho Gadano,Damien Lauretta,Macarena Miguel,Tatyana.
Dintre toate personajele,vor pleca:Esmeralda, Jade, Matias, Jackie. O sa se reintoarca: Angie, Thomas.
Alt ceva nu o sa-ti mai spun pentru ca o sa afli atunci cand se va difuza si daca iti spun nu o sa mai para interesant.

Fundita?

3 răspunsuri:
| shadow21 a răspuns:

O sa apara pe 29 decembrie 2014 in Romania