| Roxxanne a întrebat:

Stiti filme cu tenta sexuala. erotice, dar nu pornografice? As vrea cateva sugestii

Răspuns Câştigător
| Purgatoriu a răspuns:

Sleeping Beauty, Trainspotting, Angels but not angels, Christiane F, Requiem for a dream, Lolita, American Beauty, Antichrist.

| Purgatoriu a răspuns (pentru Purgatoriu):

Am uitat sa-ti mai spun si de Ginger&Rosa si The Dreamers.

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Malèna (2000), Bitter Moon (1992), Gia (1998), The Dreamers (2003)...

| Joker a răspuns:

Iti recomand The lover, e foarte bun, Poison Ivy, 9 1/2 months amble parti, cam acestea mi-au placut mie intr-un mod deosebit, ar mai fii multe exemple dar nu imi mai aduc aminte denumirea tongue.Stiu ca francezii si italienii au multe filme de acest gen dar care au si un subiect bine inchegatwinking.

Sper ca te-am ajutat :*

| OnuOnulică a răspuns:

Mai bine te uiti la un serial.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alege-ţi din lista asta: http://www.imdb.com/list/h5VbAOcVNRk/

| BlitzLikeXd a răspuns:

Sex and the city cred ca merge

| RadikalGamer a răspuns:

The First Time
50 First Dates

Pe astea le stiu eu...

| AnnaGabriela a răspuns:

Emanuelle

| Josseph a răspuns:

E si serial si film : Sex and the city

| anqwe a răspuns:

Spring breakers

| Mixum a răspuns:

Friends with benefits