| ankybc a întrebat:

Stiti niste anime gen Vampire Knight?

Răspuns Câştigător
| Black_Cherry a răspuns:

Cu vampiri stiu Blood+ (primele episoade o sa ti se para plictisitoare dar apoi devine din ce in ce mai tare si are destul de multa drama ca Vampire Knight), Rosario+Vampire, Tsukihime si Black Blood Brothers.

Poti sa incerci sa te uiti la drame ca Death Note, Hell Girl sau la Nana, Ai Yori Aoshi Enishi, School Days care au si romance.

2 răspunsuri:
| Black_Cherry a răspuns:

Nu stiu...eu acum am terminat toate episoadele in engleza...Am gasit subtitrarile dar nu stiu cat de bune sunt.
http://subtitrari.com.ro/subtitrare-BloodB_2005-6259.html
Poti sa-ti descarci episoadele si sa te uiti :D

| ankybc explică:

Blood+ unde pot sa-l gasesc in romana? L -am vazut mai demult da in engleza si vreau sa-l vad din nou.